…o firmie…

ANGEL BRIGHT

Jesteśmy artystami tworzącymi Biżuterię artystyczną z kryształów i kamieni półszlachetnych pod nazwą Biżuteria ANGEL BRIGHT. Tworzymy biżuterię ślubną i wieczorową oraz  biżuterię damską do stylizacji na co dzień.   
Naszą pasją jest rękodzieło, które powstaje wg własnych projektów w technice beadingu oraz klasycznych metod wytwarzania biżuterii. W swoich pracach artystycznych wykorzystujemy głównie: kamienie półszlachetne, kryształki szklane czeskie i  Swarovski oraz różne koraliki drobne. 
Ostatnio moja koleżanka Gabrysia wychodziła za mąż…  zgłosiłam się ,że na siebie biorę dobór i koszt biżuterii. Ponieważ miałam 3 razy okazję założyć biżuterię Angel Bright i usłyszeć zachwyt koleżanek …wiedziałam tylkoe jedno… piszę do AB i konsultuję biżuterę. Wysłałam mailem zdjęcie sukienki , Panie przygotowały kilka projektów biżuterii. Była tak piękna, delikatna nie droga i jako, że jestem stałą klientką Panie zaproponowały dla koleżanki wybrany drugi koplet na poprawiny -50%. Kochane Panie,dzięki Angel Bright moja koleżanka błyszczała, biżuteria podkreśliła jej urodę , a u mnie „finansowo OK ” 🙂 

Piękny, przykuwający spojrzenie okrągła kryształowa zawieszka na łańcuszku. Misternie kryształek firmy Swarovski misternie oplecione srebrnymi koralikami toho.Niezwykle efektowna i lśniąca biżuteria !MATERIAŁY: Kryształek Swarovski 18mm,  koraliki TOHO w kolorystyce srebrnej;  łańcuszek i krawatka – srebro pr. 925 WYMIARY:Średnica zawieszki: 22mm Długość łańcuszka standard: 60cm DODATKOWO OFERUJEMY: Istnieje możliwość zamówienia naszyjnika-łańcuszka pod podany wymiar. DOSTĘPNOŚĆ: zamówienie realizowane do 2 dni roboczych od zarejestrowania wpłaty.

 

  • Bransoletka Srebrny Pasek HIT- zapięcie na magnes
    Tą dostałam od mojej mamy 🙂
    Bransoletka w kształcie paska utkana z drobnych szklanych koralików w kolorze starego srebra. Całość stanowi niesamowity efekt niepowtarzalnej, eleganckiej i wyjątkowej biżuterii. Modna biżuteria dla kobiet lubiących wyjątkowe detale.
    MATERIAŁY: Drobne koraliki TOHO- szklane – galwanizowane na kolor ciemno srebrny utkane metodą beadingu; zapięcie posrebrzane na magnes typu „slide”. WYMIARY: Szerokość paska-bransoletki to 1,8cm. Standardowa długość bransoletki to 16,5cm- pasuje na nadgarstek o obwodzie od 15-do 16cm. DODATKOWO OFERUJEMY: Istnieje możliwość zamówienia bransoletki pod podany wymiar. Usługa GRATIS! DOSTĘPNOŚĆ:zamówienie realizowane do 3 dni roboczych od zarejestrowania wpłaty.

 

 

Mr rekomendujrmy!