Ideą marki ORPHICA jest wydobycie naturalnego piękna kobiecego oraz podkreślenie tego, co mamy najpiękniejsze. ORPHICA produkuje kosmetyki innowacyjne czerpiąc inspiracje z natury i pragnąc łączyć mądrość nauki z unikalnym i dobroczynnym działaniem natury. Produkty marki są bezpieczne i skuteczne. Ich receptury powstają w laboratoriach i są dokładnie sprawdzane oraz badane. W ofercie firmy znajdziemy zatem odżywkę do rzęs, odżywkę do brwi, serum pod oczy, kredkę do oczu, eyeliner oraz tusz do rzęs. Te ostatnie, chociaż są to kosmetyki tzw. kolorowe łączą w sobie także działanie pielęgnacyjne.

Zapraszamy do bloga Orphica – kosmetyki inspirowane naturą
https://www.orphica.pl/blog/odzywki-do-rzes.html , oraz
do portalu, gdzie będziecie mogli zapoznać się z innymi opiniami o odżywce REALASH: https://www.znamlek.pl/odzywki-do-rzesbrwi-156;realash-3797.html

Prezentujemy Wam dziś świetną i skuteczną odżywkę do rzęs. W bardzo pojemnym i poręcznym opakowaniu 3 ml mamy coś, co działa cuda z naszymi rzęsami. Szata graficzna opakowania jest prosta, ale przyjemna dla oka. Sama odżywka jest bardzo wydajna.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 unnamed

Pierwsze efekty działania produktu zauważyłyśmy po ok. 14 dniach regularnego stosowania. Rzęsy stały się gęstsze i dłuższe. Po miesiącu stosowania były wyraźnie gęste, długie i ciemniejsze. Odżywka sprawiła, że mamy piękne i zalotne spojrzenie. Rzęsy nam nie wypadają, nic złego się z nimi nie dzieje. Stały się także mocniejsze. Nie odnotowałyśmy żadnych podrażnień ani skutków ubocznych stosowania produktu. Jesteśmy za to w 100% zadowolone, nasze rzęsy również!

Jeśli chcecie zakupić odżywkę lub inny produkt marki ORPHICA zapraszamy: https://www.orphica.pl/sklep-online.html
FB: https://www.facebook.com/OrphicaPolska/?fref=ts

My rekomendujemy!