Zestaw do stylizacji brwi od marki Kosmetyki z Ameryki . W skład kompletu wchodzą trzy pudry, wosk, skośny pędzelek oraz pęseta. Za pomocą pędzla należy zaaplikować niewielką ilość wosku na brwi i wypełnić je dowolnym pudrem. Produkt jest bardzo wydajny i praktyczny w użyciu. Pod pokrywą zamykającą umieszczono lusterko. Pod pokrywą zamykającą umieszczono prostokątne lusterko. Dzięki temu zestawowi możemy wykonać doskonałą stylizację w zarówno w domu, jak i w podróży.

Brwi mają ogromne znaczenie dla wyglądu twarzy. Niestety, często zauważamy to dopiero wtedy, gdy strasznie je zepsujemy. A w tej sytuacji obrywa się całej twarzy, ponieważ brwi stanowią niezwykle wyrazisty jej element. Badania wykazały, że zmiana kształtu brwi utrudnia rozpoznanie znanej osoby ze zdjęcia bardziej niż usunięcie jej oczu!

Dobrze wystylizowane brwi stanowią ładną oprawę oczu, korygują rysy twarzy, a nawet odejmują lat. Niedoceniane i często pomijane w stylizacjach często wyglądają dziwnie, lub są zbyt cienkie.

 

Brwi są tak samo ważne jak rzęsy i usta. Bo bez zadbanych brwi twarz wygląda jak rama bez obrazu. Nie będziecie codziennie poświęcać czasu na poranny makijaż – efekt będzie idealny o każdej porze dnia i nocy.

Rzęsy i brwi zyskają piękny wygląd, który utrzyma się w każdej sytuacji – w saunie, podczas uprawiania sportu, a nawet na basenie.

 

My Rekomendujemy !