Kilka słów o firmie …

Działaniami naszej firmy ZIELONE LABORATORIUM kieruje przede wszystkim uczciwość. Dotyczy ona nie tylko relacji z klientami, lecz także z pracownikami i partnerami biznesowymi. Walczymy z ograbianiem i zanieczyszczaniem naszej planety. Nie chcemy powiększać śladu węglowego, dlatego nie importujemy modnych egzotycznych składników z dalekich krajów. Do produkcji kosmetyków wykorzystujemy substancje naturalnie występujące w naszej szerokości geograficznej, pozyskiwane w sposób etyczny, z poszanowaniem praw przyrody.

mission

Kosmetyki całkowicie wegańskie to coś więcej niż tylko brak surowców pochodzenia zwierzęcego. Każdy składnik dodatkowo sprawdzamy pod kątem obecności zanieczyszczeń odzwierzęcych. Staramy się nie używać substancji, które były testowane na zwierzętach. Na opakowaniach naszych produktów nie ma jednak takiej informacji. To byłoby nieuczciwe wobec zwierząt, które ucierpiały wiele lat wcześniej, gdy takie praktyki były powszechne. Człowiek przetestował już na nich niemal wszystko, nawet wodę.

w

o

Masło do ciała odżywcze z jabłkiem i lawendą

Łączy w sobie zalety wszechstronnej pielęgnacji: nawilża skórę, uelastycznia, wspomaga odnowę i wygładza. Wysoka zawartość naturalnych, roślinnych olejów i masła shea działa natłuszczająco i uelastyczniająco. Posiada 2 najważniejsze dla mnie składniki:

  • Masło kakaowe – zawiera witaminę E i polifenole. Wzmacnia proces odnowy komórek. Zmniejsza ilość uszkodzeń skóry, zwiększa jej odporność i  elastyczność. Zapobiega rozstępom.
  • Masło shea – natłuszcza i zapobiegają utracie wody z organizmu. Zawiera naturalną alantoinę, która koi podrażnienia. Zawarta w maśle prowitamina A regeneruje i pobudza skórę do wytwarzania większej ilości kolagenu.

y

u

Balsam do ciała poprawiający koloryt skóry z pomidorem i marchewką

Balsam do ciała z sokiem z marchewki i pomidora zawiera erytrulozę, substancję, która przy regularnym stosowaniu daje efekt naturalnej opalenizny. Długo utrzymuje się na skórze i nie podrażnia jej. Balsam ma bardzo lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nadaje skórze delikatny perłowy blask. Dla mnie to istny HIT, żegnaj solarium witaj piękna zdrowa opalenizno !

i

rZIELONE LABORATORIUM

My rekomendujemy !