Za oknem szaro i ponuro, a na dodatek chłodno i nieprzyjemnie. Nim się obejrzymy zawita u nas zima, a wraz z nią wyciągniemy z szaf kurtki zimowe, płaszcze, czapki, szaliki i rękawiczki. Dziś chcemy Wam doradzić właśnie w kwestii doboru rękawiczek. Długo szukałyśmy swego ideału, aż z pomocą przyszła nam marka napo gloves. Marka pomogła nam, więc teraz my pragniemy pomóc Wam.

Napo gloves zajmuje się sprzedażą damskich oraz męskich rękawiczek. Rękawiczki napo gloves posiadają funkcję touchscreen, dzięki czemu możecie korzystać z telefonu czy tabletu bez konieczności ich zdejmowania. Napo gloves produkowane są z naturalnej skóry.
a s d f g h j k l z
Nasze rękawiczki to typowo jesienno-zimowy model. Rozmiar M. Oczywiście na stronie napo gloves otrzymacie różne rozmiary. Nasz model to napoFELT. Zostały wykonane ze skóry owczej oraz filcu, dlatego też są bardzo ciepłe i miękkie oraz bardzo przyjemne w kontakcie z dłońmi. Posiadają także podszewkę. Są bardzo praktyczne i wygodne. Skóra w nich oddycha, a dłonie się nie pocą. Posiadają oczywiście funkcję touchscreen. Rękawiczki oprócz tego, że są śliczne, są także bardzo dobrej jakości. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Nie niszczą się i nie wycierają, podszewka nie pęka i nie robią się na niej brzydkie zagniecenia. Rękawiczki posiadają taki wzór i kolor, że pasują do każdej stylizacji, zarówno do codziennej, jak i eleganckiej oraz do każdego koloru płaszcza, butów czy kurtki. Są naprawdę bardzo ciepłe. Jesteśmy pewne, że genialnie sprawdzą się w zimę. Rękawiczki są warte swojej ceny i na pewno będą służyły nam przez wiele sezonów.

Zapraszamy na zakupy:  http://napogloves.com/pl/#produkt
FB: https://www.facebook.com/napogloves

My rekomendujemy!