NATERM

Pozostałe usługi

Działamy już w naszej branży już od dobrych kilku lat. Nasza działalność przede wszystkim skupia się obok regionów większych miast takich jak choćby Kraków, Nowy Sącz, Limanowa, Katowice czy też Bielsko-Biała. Oferujemy usługę wiercenia studni głębinowych przez cały rok, niezależnie od panującej za oknem pogody. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesny sprzęt i wykwalifikowaną kadrę pracowników, dla których kopanie studni jest chlebem powszednim. Nasza firma zapewnia pewne studnie wraz z solidną realizacją.

Posiadanie własnej studni głębinowej przynosi same korzyści. Jedną z nich z pewnością jest to, że woda jest czysta. Taka woda jest bardzo dobrze zabezpieczona, dzięki czemu nie ma kontaktu ze środowiskiem zewnętrznym. Ponadto właściciele ich są całkowicie niezależni od sieci wodociągowej oraz nie muszą ponosić kosztów za pobieraną wodę. Nasi Klienci mogą skorzystać również z usługi jaką jest serwis studni głębinowych. Wszystkie działania firmy są zgodne z normami Urzędu Górniczego, co daje gwarancję wykonania usługi wysokiej jakości.

NATERM – Studnie głębinowe

https://naterm.pl/

Podolany 117, 34-142 Leńcze

tel. kom.: 608 097 548

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

Related Articles