FoodMedLaw

Usługi biznesowe

Zespół naszych prawników oferuje pełne doradztwo prawne firmom zajmującym się sprzedażą oraz produkcją preparatów z sektora farmacji, kosmetyki, CBD, suplementacji oraz artykułów spożywczych. Posiadamy dobrze wyszkolonych doradców prawno-biznesowych, którzy dbają o rejestrację, oznakowanie oraz wprowadzanie produktów do obrotu, a także sporządzają umowy kontraktowe i dystrybucyjne.

FoodMedLaw jako firma organizuje również spotkania w formie szkoleń, które mają na celu udzielanie porad w kwestii rozwoju działalności, jej rejestracji oraz wejścia na rynek. Ponadto, dbając o naszych zagranicznych Klientów, posługujemy się również językiem angielskim.

Do zakresu naszych usług zaliczyć można również opiniowanie składu produktów oraz weryfikację prawną sposobu ich promocji w różnego rodzaju kanałach: mediach społecznościowych czy stronach internetowych. Realizujemy także kompleksowe doradztwo w kwestii sprzedaży i dystrybucji w naszym kraju, a także poza jego granicami. Dodatkowo, reprezentujemy firmy, z którymi współpracujemy w przypadku kontroli sanitarnej.

Marta Łanoch FoodMedLaw
Telefon: +48 602 416 066
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www: https://foodmedlaw.pl/
Drukuj

Related Articles