Jak sprawdzić godziny otwarcia firmy?

Jesteśmy w sytuacji w której zależy nam na tym, aby dojechać do wybranej przez nas firmy i zrobić zakupy na czas, ale nie znamy godzin otwarcia. W jaki sposób możemy zdobyć tego typu kluczowe dla nas informacje?

 

Wyszukiwarka Google

Za pośrednictwem wyszukiwarki Google możemy znaleźć bardzo szczegółowe informacje o każdej firmie. Wystarczy, że w formularz wyszukiwania wpiszemy nazwę firmy i miejscowość w jakiej się znajduje. Na liście u samej góry powinna znaleźć się firma, której właśnie poszukujemy. Jeśli dana firma prowadzi profil w Google to będziemy w stanie poznać więcej informacji, w tym również godziny otwarcia, które powinny wyświetlić się po prawej stronie. Warto zauważyć, że jeśli nawet firma nie jest administrowana przez właściciela w wyszukiwarce Google to dość często zdarza się, że klienci sami uzupełniają te informacje, które następnie są weryfikowane przez pracowników wyszukiwarki.

Strona firmowa

Warto prześledzić informacje na stronie firmy, bo właśnie tam możemy znaleźć bardzo szczegółowe wiadomości i informacje o tym co dzieje się w firmie oraz co najważniejsze – tak bardzo potrzebna dla nas informacja o godzinach otwarcia. Jeśli strona firmowa nie jest na tyle rozbudowana to z pewnością zawierać musi numer kontaktowy pod którym będziemy w stanie dowiedzieć się o jakich porach firma jest czynna.

Facebook

Jeśli strona firmowa nie jest często aktualizowana lub nie zawiera informacji, których poszukujemy możemy spróbować znaleźć istotne informacje w serwisie społecznościowym. Bez wątpienia najpopularniejszym serwisem społecznościowym w Polsce i na świecie jest Facebook. To właśnie tam powinniśmy udać się na początek, aby poszukać tego typu informacji. Prawda jest taka, że większość firm posiada swoją wizytówkę na Facebooku, więc nie powinno być trudności, aby ją odnaleźć. Jeśli natomiast na stronie firmowej nie ma informacji o godzinach otwarcia to nic nie stoi na przeszkodzie, aby po prostu skorzystać z wbudowanego komunikatora Messenger, aby bezpośrednio skontaktować się z właścicielem strony firmowej na Facebooku i zapytać go o szczegóły dotyczące godzin otwarcia firmy.


Drukuj  

Related Articles