48 Media

48media logoDlaczego właśnie z nami warto tworzyć internetową przyszłość swojego biznesu? W branży reklamy oraz marketingu internetowego działamy od 2007 roku dostarczając skuteczne oraz dostosowane do panujących standardów rozwiązania internetowe. Nasze sprawdzone rozwiązania możemy polecić nawet najbardziej wymagającemu klientowi, a zdobyta wiedza i doświadczenie będą podporą dla każdego kto dopiero rozpoczyna swoją działalność. Mając na uwadze dynamicznie zmieniające się standardy, pracujemy wykorzystując nowoczesne technologie, sprawdzone komponenty lub programujemy dedykowane rozwiązania. Pragniemy, aby każda strona internetowa oraz potrzeba rozreklamowania się w sieci była stworzona na indywidualną miarę każdego klienta. Każda umowa z nami zawarta gwarantuje wykonanie zlecenia ale nie tylko! Współpracując z nami gwarantujemy również pełne i fachowe doradztwo techniczne, czyli to na co klient nie zwraca uwagi lub nie jest świadom o konieczności posiadania. Mowa tu o serwerze, domenie i innych technicznych aspektach.

Tworzenie stron www to nie tylko szablon lub twór wymyślony przez klienta. Każda strona powinna być przygotowana pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz ciągle zmieniających się standardów.
W tym celu nasza działalność obejmuje również przygotowanie strony pod kątem SEO, czyli odpowiedni content marketing oraz techniczne przygotowanie, które będzie przyjazne dla panujących standardów wyszukiwarek. Ważnym elementem naszej działalności jest towarzyszący nam od samego początku temat pozycjonowania stron internetowych w Google. Współpracujemy też w budowie zaplecz pozycjonerskich i tworzymy skuteczne i przynoszące zysk kampanie Adwords.

Dla klientów chcących dotrzeć do klienta poprzez różnorodne kanały reklamowe, możemy zaproponować stworzenie contentu oraz reklamy w social media takich jak Facebook, Linkedin czy Instagram.

48 Media sp. z o.o.
www.48media.pl
Vetulaniego 1A/301, 31-227 Kraków
NIP: 9452234706, KRS: 833481, REGON: 385767602

adres korespondencyjny:
ul. Głowackiego 22
32-500 Chrzanów


Drukuj