Nadchodzi Netto numer 400

Długo wyczekiwany pierwszy sklep Netto w miejsce Tesco zostanie otwarty już w czwartek, 27 maja w Szczecinie. To nie koniec powodów do świętowania dla Netto – sklep przy ulicy Duńskiej będzie jednocześnie 400. sklepem sieci w Polsce. Nowa placówka będzie funkcjonować we flagowym formacie sieci – 3.0.

Inauguracja pociągu „Anders”

W piątek odbyła się uroczystość nadania imienia "Anders" pociągowi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. W ten sposób Samorząd Województwa Łódzkiego wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej oraz Łódzką Koleją Aglomeracyjną upamiętnili zasługi generała Władysława Andersa.

Zyskaj, ładując auto z TAURONEM

TAURON uruchomił program lojalnościowy w swoich stacjach ładowania aut elektrycznych. Klienci korzystający z abonamentów mogą taniej korzystać z 87 stacji. Do końca roku liczba stacji wzrośnie do 130.

Wzrost bezrobocia w powiecie olsztyńskim mniejszy niż się spodziewano

Trwająca już ponad rok pandemia zmieniła życie i przyzwyczajenia Polaków, wpłynęła też na rynek pracy. Jak wynika z danych Urzędu Pracy Powiatu Olsztyńskiego koronawirus zwiększył liczbę osób bezrobotnych, jednak mniej niż się spodziewano.

Jak budować pozytywne doświadczenie zakupowe i jaka jest jego rola?

Można zauważyć, że na rynku pojawia się coraz więcej nowych przedsiębiorstw. Skutecznie walczą one o atencję i zainteresowanie swoimi produktami lub usługami potencjalnych klientów. Warto zaznaczyć, ze walka ta nie należy do najłatwiejszych.

Pepe Jeans - historia

Marka Pepe Jeans powstała 39 lat temu, od tego czasu posiada ponad 700 0 punktów sprzedaży w 65 krajach, a także 300 sklepów własnych. Zatrudnia ponad 2000 osób.

5 przykazań slow fashion

Przeciętny Europejczyk wydaje rocznie na odzież więcej niż na zdrowie. Polacy przeznaczają na ubrania i buty średnio 300 euro, co stanowi 5,2 proc. wszystkich pieniędzy pożytkowanych na konsumpcję.

Markowe torebki Prada - w jakie modele warto zainwestować?

Lubisz nosić luksusowe dodatki? Na pewno przypadną Ci do gustu akcesoria zaprojektowane przez dom mody Prada. Sprawdź w jakie markowe torebki Prada naprawdę warto zainwestować!

Historia stylu Boho w modzie

Elementy stylu Boho

Styl bohemy od ponad 200 lat stanowi egzotyczną alternatywę dla przyjętej mody z danego okresu.

Logo RekomendacjaMarek

rekomendacjamarek.pl - tu znajdziesz najlepsze firmy!